Day Spa

Day Spa Vám nabízí příjemnou domácí atmosféru Wellness. Nabízíme profesionální masáže, pedikúru a tradiční saunu. Nechybí ani Body Care – péče o pokožku těla, formování postavy a odstraňování celulitity.

Stáhněte si kompletní ceník služeb Day Spa v PDF

 

 

Masáže

Masáž stimuluje a uvolňuje tělo i mysl.

Klasická masáž
Uvolňuje celý pohybový aparát, hlavu, krk, záda, hrudník, horní a dolní končetiny.

Sportovní masáž
Je cílené a razantní uvolňování pohybového aparátu. Tato masáž je pro klienty, kteří pravidelně a dlouhodobě rekreačně nebo vrcholově sportují.

Masáž lávovými kameny Hot Stones
Je luxusní procedura, zejména pro milovníky tepla. Teplo nahřátých lávových kamenů navozuje báječné pocity uvolnění, odstraňuje napětí ve svalech a uvolňuje klouby. Horké lávové kameny se používají přímo k masáži, ale také se přikládají během masáže na tělo, tak aby se svaly průběžně prohřívaly.

Masáž proti celulitidě + ozónový zábal
Masáž proti celulitidě a formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla. Výsledek: vyhlazení celilitidy, formování postavy, povzbuzení lymfatického systému, odstranění únavy nohou.

 

Vacupress a Přístrojová Lymfodrenáž

Jestliže Vás trápí nadváha a nedaří se Vám zhubnout, patrně je Váš organismus zahlcen toxickými látkami, které nedovolují tělu správně pracovat. Metabolismus je zpomalen, látková výměna nefunguje tak jak má, a tím i spalování tuků je pro tělo velmi obtížné. Masáží vacupressem dochází kromě vyčištění lymfatického systému, také ke štěpení a rozmělňování tukových buněk, které jsou následně odvedeny lymfatickým systémem do vylučovacích orgánů. Dochází tím k zeštíhlení a vytvarování problematických partií, ze kterých mizí tukové polštářky.

Doporučený počet procedur vacupressu je 10 až 25, podle rozsahu celulitidy a nadváhy. Efekt je trvalý, pokud se nadále dodržuje rozumná životospráva, včetně pitného režimu (2 – 3 litry tekutin denně) Po intenzivní kůře vacupressu se doporučuje udržovací procedura 1 až 2krát měsíčně.

Stáhněte si více o Vacupressu v PDF

 

Celulitida, Hubnutí, Detoxikace

Celulitida postihuje ženy všech věkových kategorií. Neprojevuje se jen u žen s nadváhou, ale i u mladých a štíhlých žen.

Příčiny vzniku celulitidy:

 • Dědičnost
 • Těhotenství
 • Nedostatek pohybu
 • Nadváha a její kolísání
 • Poruchy trávení
 • Hormonální změny
 • Nesprávná strava
 • Nedostatek tekutin
 • Dlouhé stání
 • Zaškrcující spodní prádlo
 • Vysoké podpatky
 • Nikotin
 • Stres
 

Lymfodrenáže

Přístrojová lymfodrenáž je tlaková masáž, kdy se pomocí tlakové vlny aktivuje lymfatický systém.

Drenáž se provádí vždy ve dvou fázích:

 1. Fáze uvolňování – masírováním kůže se aktivuje lymfatický systém, rozvolní se tukové polštářky a uvolní se přebytečná tekutina postupně odshora dolů (směrem od centra k periferii)
 2. Drenáž – pomalým tlakem směrem zespoda nahoru se uvolněná tekutina vede do nejbližších centrálních uzlin, kde se přečerpá do centrálního lymfatického systému. Lymfatický a žilní systém spojuje cévka v oblasti pod levou klíční kostí. Touto kličkou se lymfa společně s toxickými látkami dostává do krve a odtud ledvinami a močí z těla ven.

Dbáme na důkladné otevření lymfatických center před každou drenáží, neboť bez prvotního uvolnění těchto lymfatických center není drenáž účinná!!

Stáhněte si více informací o lymfodrenáži v PDF