Trenér

Trenérské práci v posilovně se věnuje Zdeněk více než 15 let. V tréninkových plánech upřednostňuje kondiční cvičení – u mužů úpravu váhy s nabíráním svalové hmoty a u žen v přeměnu dle přání klientky.

V současné době soutěží v kategorii Men’s physique. Věnuje se poradenství v oblasti tréninku, výživy, suplementace a přípravy na soutěže v kulturistice a fitness.

Zdeněk byl profesionálním fotbalovým hráčem dlouhá léta, kdy začínal jako aktivní hráč v následujících klubech. Dukla Praha, US Praha (divize), Břevnov (divize), Roudnice nad Labem (ČFL), Spolana Neratovice (2. liga), Admira Praha (divize). Je pětinásobným vítězem pražského poháru (pokaždé s jiným týmem). V roce 2007 byl oceněn třetím nejlepším fotbalistou Prahy. Potom začal trénovat FK Štěchovice, kde za pět let čtyřikrát postoupili z první B třídy až do ČFL (3 liga).

Jeho cílem, jako majitele Gym & Day Spa Cornicula je vybudovat kvalitní sportovní a relaxační centrum, ve kterém se všichni klienti budou cítit dobře a budou se vždy rádi vracet.

 

Lekce s osobním trenérem

1 lekce 500,- Kč
10 lekcí 3 990,- Kč
25 lekcí 8 990,- Kč
50 lekcí 17 500,- Kč

 

Lekce s osobním trenérem (studenti a senioři)

1 lekce 400,- Kč
10 lekcí 3 500,- Kč
lekce pro 2 osoby 600,- Kč
lekce pro 3 osoby 750,- Kč